Küsimused laudade kohta

Mis kuulub laua hinna sisse?

Laua juurde ei kuulu riie. Seda sellepärast, et kliendil endal oleks võimalik valida riie lähtuvalt hinnast ning värvist, et see sobiks ruumiga kuhu laud paigaldatakse. Ka võivad olla inimeste eelistused värvi osas erinevad. Kui inmene soovib teha sellise investeeringu, et ostab endale piljardilaua, siis otseloomulikult ei taha me talle peale suruda mingit standardset värvi, vaid soovime jätta inimesele selles küsimuses valikuvabadust.

Kui palju vajab piljardilaud ruumi?

See oleneb siis peamiselt kahest asjast - kii pikkusest ja laua suurusest. Järgnev tabel peaks asjasse veidikene selgust tooma.

Laua suurus Mänguvälja suurus Ruumivajadus
7 97 x 194 cm 397 x 494 cm
8 Pro 117 x 234 cm 417 x 534 cm
8 Home 112 x 224 cm 412 x 524 cm
9 127 x 254 cm 427 x 554 cm
10 142 x 284 cm 442 x 584 cm
12 175 x 350 cm 475 x 650 cm

Siinjuures tasub meeles pidada, et tegu on ideaalvariandiga - üksikud takistused (näiteks postid) pole üldiselt probleemiks. Et vähesema ruumiga hakkama saada võib kasutada ka lühemaid kiisid.

Aga kui uks on liiga kitsas ja piljardilaud ei mahu sisse?

Sellist probleemi tegelikult enamasti ei tekigi, kuna piljardilaudu ei toimetata kohale ühes tükis. Piljardilaud toimetatakse teile kohale tükkidena ning kokku pannakse laud kohapeal. Nii suuri osasid, mis uksest sisse ei mahuks laual ei olegi. Ka laua plaat koosneb enamasti mitmest osast ning ka selle ruumi sisse toomine ei kujuta endast suurt probleemi.

Mõningate laudadega võib küsitud probleemi küll esineda. Seega kindlasti ei tee paha, kui te enne laua kohale toimetamist Meiega ühendust võtate.

Mul on vaja piljardilauda liigutada. Mida nüüd teha?

PIljardilaud pole lihtsalt üks suur ja raske mööblitükk ning selle suvaliselt ringi lohistamine pole laua tervisele sugugi hea. Sisuliselt on vaja laua liigutamise juures vaja teha läbi mitu ssamasugust tegevust, mis olid vajalikud laua esmase paigaldamise ajal. Kui hakata ise lauda liigutama, siis võib juhtuda, et te teete viga laua plaadile, riidele või portidele. Soovitame teil tungivalt pöörduda selle küsimusega spetsialisti poole. Oleme valmis meeleldi teid selles asjas aitama.

Miks kasutada piljardilaua katet?

Kui piljardilaual parasjagu ei mängita, siis tuleks see kinni katta. See hoiab laua katte tolmust vaba ja kaitseb laua pinda ka juhuslike kahjustuste eest. Samas kaitseb see ka laua pinda otsese päikesevalguse eest.